Sádrokartonářské práce

Provádíme veškeré úpravy interiérů sádrokartonem. Sádrokartonářské práce - montáž sádrokartonů, montáž podhledů, lepení stropních desek, příčky, podhledy, předsazené stěny, půdní vestavby, bytová jádra.

Základní prvek sádrokartonářské práce tvoří sádrokartonová deska vyrobená z chemicky upraveného sádrového jádra, která je opláštěná speciálním kartonem. Sádra je ekologicky i biologicky dokonalý stavební materiál. Přispívá k tepelné pohodě člověka, zlepšuje zvukovou izolaci prostoru, řeší protipožární ochranu staveb a reguluje vlhkost vzduchu.Výhodou sádrokartonu je rychlost montáže suchým procesem a také jeho nízká hmotnost.

Sádrokartonové desky se montují jednostranně nebo oboustranně na konstrukci z tenkého pozinkovaného profilu. Mezi desky se vkládá minerální vata, která zajistí tepelnou a zvukovou izolaci. Jednou z velkých výhod sádrokartonů je, že desky lze opatřit různou finální povrchovou úpravou, od klasické malby až po dekorativní štuky. Desky ze sádrokartonu se používají u nové výstavby i při rekonstrukcích, opravách bytů, rodinných domů jako například:

  • sádrokartony v podkroví
  • sádrokartonové dělící příčky
  • sádrokartonové podhledy
  • předsazené stěny ze sádrokartonu
  • sádrokartonové obklady stěn a stropů
  • sádrokartonové podlahy

 

Sádrokarton je jedinečný materiál, který se vyznačuje kombinací užitných vlastností. Sádrokarton je pevný, odolný, ale zároveň lehký, snadno opravitelný a vyniká vysokou trvanlivostí. Sádrokarton má též velice dobré akustické vlastnosti. Sádrokartonové desky můžou být impregnované proti vlhkosti, takže se hodí i do velmi vlhkých prostor, jako jsou- koupelny, kuchyně, i do exteriéru.. Pavel Carbol - specialista na stavební práce
Studio v4U

web&design

Copyright © 2012 Pavel Carbol - specialista na stavební práce