Zednické práce

Provádíme veškeré zednické práce. Zapravování špalet plastových oken, štukování, stěrkování vniřních zdí, výstavba komínů Schiedel, jádrové omítky, plovoucí podlahy, bourací práce, betonářské práce, oprava fasád a jiné. Potřebujete rekonstrukci rodinného domu? I zde Vám jsme plně k dispozici. 

S rekonstrukcemi máme bohaté zkušenosti. Při rekonstrukci starého domu se snažíme skloubit současné a moderní trendy bydlení s půvabem původního domu. Naší předností při provádění rekonstrukce je flexibilita, znalost problematiky materiálů a práci provádějí čeští kvalifikovaní pracovníci.

Víme, že cílem rekonstrukce Vašeho domu je především přizpůsobení jeho dispozic současným nárokům na provoz a užívání, které souvisejí s Vašimi potřebami. Je již běžným jevem, že se zvyšující nároky na bydlení odráží ve stále více rostoucím trendu rekonstrukcí domů a bytů.

Méme zkušenost, že k rekonstrukci je třeba přistupovat s rozvahou. Je důležité předběžně stanovit rozsah všech prací, tak aby odpovídaly vašim finančním a časovým možnostem. K rekonstrukci je třeba přistupovat citlivě, s ohledem na stavebně technické vlastnosti konstrukcí, ale i na historii objektu a jeho okolí. Drobná rekonstrukce může znamenat pouhé provedení povrchových úprav, při větší rekonstrukci mohou naopak zůstat z původního objektu jen některé nosné stěny.. Pavel Carbol - specialista na stavební práce
Studio v4U

web&design

Copyright © 2012 Pavel Carbol - specialista na stavební práce